Presse

Send os en besked

    Botilbud, særligt tilrettelagte botilbud og opholdssteder

    Gitte - Altiden Ekko

    Gitte B. Rios

    Regionschef, Børn og unge
    Tlf: 41 77 65 90
    gbr@altidenekko.dk

    Alice Altiden Ekko

    Alice G. Jensen

    Regionschef Vest, Voksen
    Tlf: 41 77 66 34
    agj@altidenekko.dk

    Anne Sofie F. Hjorth

    Regionschef Øst, Voksen
    Tlf: 41 87 65 89
    annesofie.hjorth@altiden.dk

    Tina Søgaard

    Tilbudsledere

    Paw - Altiden Ekko

    Paw Pedersen

    Tilbudsleder, Botilbuddet Korninghøj
    Tlf: 41 77 65 32
    ppe@altidenekko.dk

    Susanne Risgaard Lemming - Altiden Ekko

    Susanne Lemming

    Tilbudsleder, Botilbuddet Søndersø
    Tlf: 41 78 72 33
    srs@altidenekko.dk

    Kaare Johansen

    Tilbudsleder, Botilbuddet Luneborg
    Tlf: 81 10 42 87
    kjo@altidenekko.dk

    Line Jönnson

    Tilbudsleder, Halsebyvej, Stenagervej og Løvegade
    Tlf: 92 15 02 27
    line.jonsson@altiden.dk

    Aksel Woller Altiden Ekko

    Aksel Woller

    Tilbudsleder, Botilbuddet Sønderbjerggaard, Botilbuddet Bjergesøhus og Botilbuddet Dianalund
    Tlf: 41 77 66 68
    aw@altidenekko.dk

    personale

    Lea T. Erlund

    Tilbudsleder, Botilbuddet Maglesølund
    Tlf: 81 80 62 18
    lte@altidenekko.dk

    Ninett Høgedal

    Tilbudsleder, Botilbuddet Smørumgaard, Hedehusene, Karise og Overdrevsvej
    Tlf: 41 77 65 42
    nh@altidenekko.dk

    Heidi - Altiden Ekko

    Heidi N. Christensen

    Tilbudsleder, Botilbuddet Atterbakken
    Tlf: 41 77 65 33
    hnc@altidenekko.dk

    Ditte Bech Kjær

    Tilbudsleder, Botilbuddet Maglesøbjerg
    Tlf: 81 10 43 11
    dk@altidenekko.dk

    Stefan Nielsen

    Tilbudsleder, Østergaarden, Kløvermarken og Vester Hjermitslev
    Tlf: 41 77 65 20
    sn@altidenekko.dk

    Kirsten - Altiden Ekko

    Kirsten B. Olsen

    Tilbudsleder, Knivholtvej, Skovbrynet og Vidstrup
    Tlf: 41 77 65 21
    kbo@altidenekko.dk

    susanne

    Susanne Cederberg

    Tilbudsleder, Landerupgaard
    Tlf: 81 80 66 85
    sce@altidenekko.dk

    Pia Pilemark

    Tilbudsleder, Thorsgade 61, Thorsgade 63, Thorsgade 61, 1. tv, Valby Langgade 229, Valby Langgade 231 og Danshøjvej
    Tlf: 29 23 91 01
    pia.pilemark@altiden.dk

    Anita Hoydal

    Tilbudsleder, Solhøj, Solvang, Solskov, Brændingen og Tranhøjskolen
    Tlf:  98 23 52 12
    anita.hoydal@altiden.dk

    Afdelingsledere

    Lene von Cappelen

    Afdelingsleder, Botilbuddet Smørumgaard og Hedehusene
    Tlf: 81 80 66 57
    lvc@altidenekko.dk

    Diana H. Ileri

    Afdelingsleder, Karise og Overdrevsvej
    Tlf: 41 77 65 02
    di@altidenekko.dk

    Julie Marcher

    Afdelingsleder, Botilbuddet Sønderbjerggaard
    Tlf: 81 80 62 39
    jma@altidenekko.dk

    Lars Waidag Altiden Ekko

    Lais Wardag

    Afdelingsleder, Botilbuddet Bjergesøhus
    Tlf: 41 77 66 98
    lw@altidenekko.dk

    Signe - Altiden Ekko

    Signe K. Schausen

    Afdelingsleder, Botilbuddet Dianalund
    Tlf: 41 78 72 53
    sks@altidenekko.dk

    Michelle H. Nielsen

    Afdelingsleder, Østergaarden
    Tlf: 81 80 62 52
    mhn@altidenekko.dk

    Maj-Britt Serbian

    Afdelingsleder, Vester Hjermitslev
    Tlf: 81 10 42 05
    mse@altidenekko.dk

    Kenneth L. Jensen

    Afdelingsleder, Knivholtvej
    Tlf: 81 10 42 07
    kj@altidenekko.dk

    Nicole Lau

    Afdelingsleder, Landerupgaard Hus 1
    Tlf: 41 77 65 48
    nla@altidenekko.dk

    Guran Khosrawi

    Afdelingsleder, Landerupgaard Hus 2 & Gartnerboligen
    Tlf: 81 80 54 37
    gk@altidenekko.dk

    Karin Bergholt

    Afdelingsleder, Landerupgaard Hus 3
    Tlf: 81 10 41 93 
    kbe@altidenekko.dk

    Nils Hylleborg

    Afdelingsleder, Halsebyvej og Stenagervej
    Tlf: 20 60 74 44
    nils.hylleborg@altiden.dk

    Amalie Bremholm

    Afdelingsleder, Løvegade
    Tlf: 41 87 65 67
    amalie.bremholm@altiden.dk

    Rasmus Nejmann

    Afdelingsleder, Thorsgade 61 og Thorsgade 63
    Tlf: 20 91 05 74
    rasmus.nejmann@altiden.dk

    Camilla Hansen

    Afdelingsleder, Thorsgade 61, 1. tv
    Tlf: 29 20 58 72
    camilla.hansen@altiden.dk

    Gitte H. Christensen

    Afdelingsleder, Valby Langgade 229 og Valby Langgade 231
    Tlf: 60 23 16 50
    gitte.christensen@altiden.dk

    Maria Leak

    Afdelingsleder, Danshøjvej
    Tlf: 23 22 52 46
    maria.leak@altiden.dk

    Lisa Gloggengiehser

    Afdelingsleder, Solhøj
    Tlf: 21 47 91 22
    lisa.gloggengiehser@altiden.dk

    Morten Schaft

    Afdelingsleder, Solvang
    Tlf: 25 33 51 70
    morten.schaft@altiden.dk

    Rene Dahl

    Afdelingsleder, Brændingen og Solskov
    Tlf: 60 98 90 97
    rene.dahl@altiden.dk

    Anders Blichfeldt

    Skoleleder, Tranhøjskolen
    Tlf: 20 90 06 30
    anders.blichfeldt@altiden.dk

    Bettina Tromborg

    Afdelingsleder, Villa og Anima
    Tlf: 61 71 16 36
    bettina.tromborg@altiden.dk

    Karina H. Dresler

    Afdelingsleder, Fortis og Excito
    Tlf: 51 70 24 73
    karina.dresler@altiden.dk

    Ronnie V. Andersen

    Afdelingsleder, Nexus, Solus og Vitae
    Tlf: 40 27 66 79
    ronnie.andersen@altiden.dk

    Rasmus Schärfe

    Afdelingsleder, Felix
    Tlf: 31 26 03 12
    rene.dahl@altiden.dk

    Kvalitet

    Mads - Altiden Ekko

    Mads Thomsen

    Kvalitetschef, socialområdet
    Tlf: 41 77 66 13
    mat@altidenekko.dk

    Visitation

    Direktion

    Jan Wilken

    Administrerende direktør
    Tlf: 81 61 59 59
    jan.wilken@altiden.dk

    Dennis Damgaard

    Margit - Altiden Ekko

    Margit L. Beuchert

    Velfærdsdirektør, socialområdet
    Tlf: 41 77 66 77
    mlb@altidenekko.dk

    Karin Kappel

    Velfærdsdirektør, ældreområdet
    Tlf: 41 74 17 08
    karin.kappel@altiden.dk

    Rina Falkebo

    Kommunikationsdirektør
    Tlf: 22 14 28 93
    rina.falkebo@altiden.dk

    Helle Mørk Balling

    Thomas K - Altiden Ekko

    Thomas Kudahl

    Direktør for forretningsudvikling
    Tlf: 51 92 55 47
    tk@altidenekko.dk